Особистий кабінет ua ru en

ТОВ "УкрТрансАгро"

87510, Україна, м. Маріуполь, пр-т Адмірала Луніна, 2

+380629595820

uta@uta.dn.ua
Made By LeoCRAFT 2016

Новини компании

18 чер 2019

Новини компании

День Агропартнерства: UTA GROUP та HARVEAST презентували програму партнерства фермерам

13 червня відбувся День Агропартнерства, організований двома лідерами агробізнесу Східної України - UTA GROUP та HARVEAST. Для компанії UTA GROUP ( «Укртрансагро», «УТА Логістик», «СвітАгроТрейд», «Мартлет») - це нова форма традиційного щорічного Маріупол

18 чер 2019

Форум проходив протягом трьох років поспіль. В цьому році було визначено вектор зусиль і уваги у бік виробників сільського господарства.

Захід зібрав понад 200 агровиробників південно-східної України, представників компаній-постачальників техніки, ЗЗР, добрив, а також аналітиків і експертів агробізнесу.

В рамках Дня Агропартнерства, UTA GROUP і HARVEAST презентували учасникам розроблену Програму підтримки та розвитку фермерів південно-східних регіонів України, яка передбачає товарне і валютне кредитування під заставу майбутнього врожаю, а також отримання фермерами повного набору продуктів і послуг, необхідних для успішної сільськогосподарської діяльності, в тому числі аналітики ринку, аналіз ґрунтів і юридичні консультації.

В ході панельної дискусії, запрошеними експертами було розглянуті основні тенденції і прогнози змін цін на агроринку, питання логістики, обговорені проблеми селекції і генетики, а також різні фінансові інструменти, що застосовуються в агросфері.

Після проведення ділової частини, були організовані екскурсії на насіннєвий завод HARVEAST, поля під зрошенням і морський термінал «Укртрансагро», де кожен учасник ознайомився з технологіями та інноваційними провадженнями даних об'єктів.

Підводячи підсумки Дня Агропартнерства, генеральний директор «Укртрансагро» і директор «УТА Логістик» Павло Плотніков підкреслив важливість даної колаборації, яка дозволить фермерам стати більш успішними і ефективними, відзначив позитивні тенденції врожайності поточного року в порівнянні з попереднім і побажав успіху всім представникам галузі в наступаючому маркетинговому році.