Особистий кабінет ua ru en

ТОВ "УкрТрансАгро"

87510, Україна, м. Маріуполь, пр-т Адмірала Луніна, 2

+380629595820

uta@uta.dn.ua
Made By LeoCRAFT 2016

Новини компании

20 вер 2021

Новини компании

Якість пшениці Приазовського регіону у новому сезоні

З початку поточного маркетингового року термінал «Укртрансагро» обробив 156 тис. тонн агропродукції, в тому числі 146 тис.тонн пшениці, 10 тис.тонн гороху. Агропродукція завозилася з Донецької, Луганської, Запорізької областей....

20 вер 2021

При цьому співвідношення продовольчої і фуражної пшениці в цьому році становить близько 70/30 відповідно, коли в минулому сезоні було 80/20.

За словами Заступника операційного директора «Укртрансагро» за якістю Тетяни Павлівни Світличної: «Кожен зерновий сезон має свої особливості, які пов'язані з якістю що надходить на термінал продукції. Що стосується пшениці врожаю 2021 року, то можна брати практично кожен показник пшениці по ДСТУ і він буде відрізнятися від показників попереднього сезону. »

У цьому сезоні з окремих господарств надходила пшениця з підвищеним вмістом вологи, в попередні роки вологість пшениці завжди була в нормі.

Через погодні умови, рясних дощів і підвищеної вологи, початок збирання зернових в Приазов'ї зрушила на більш пізні терміни , пшеницю прибрати вчасно не змогли і зерно, перебуваючи ще в полі, почало проростати, погіршилася якість пшениці, що спричинило за собою погіршення показника «число падіння», який дуже важливий для борошномелів і хлібопекарень. За ДСТУ пророслого зерна в продовольчій пшениці допускається до 3%, з числом падіння не нижче 180с, але в пшениці врожаю 2021 року даний показник може становити 1,5%, а число падіння відповідати пшениці 4 класу, нижче 180с, (прихована форма проростання. ) Так як зерновка пшениці складається з багатьох компонентів, в тому числі і крохмаль, ферменти під дією високої температури і вологи починають розщеплюватися і число падіння знижується. У той же час зустрічається пшениця з великою кількістю пророслого зерна від 15,0% до 60,0% - це некласного пшениця, число падіння - 60с.

Також, в кожному сезоні зустрічаються сміттєві насіння. Але в цьому році їх набагато більше. Оскільки пшениця забиралася з полів дуже довго, то бур'яни вкрили пшеницю і при збиранні потрапили в зерно. В результаті доводилося підробляти близько 30% надходить вантажу на терміналі «Укртрансагро».

Зерно, будучи живим організмом, легко піддається впливу різних хвороб і бактеріям, що призводить до погіршення якості. Важливо не допустити використання такого зерна в їжу або на корм. Основними захворювання зерна є головешка, ріжки, фузаріоз. Зокрема в попередні роки ріжки в Приазовському регіоні не зустрічалася. В цьому періоді головешки невелика кількість, з загальної кількості вступників зерновозів було повернуто не більше 10 машин.

Основна особливість поточного сезону - це те, що в кожній машині (партії) необхідно перевіряти число падіння. На даний показник можуть впливати погодні умови, температура закладки, температура зберігання і інші фактори. Процес дозрівання зерна триває від 1 до 2 місяців, отже процеси в зерні тривають. І оскільки на етапі дозрівання відбуваються зміни в зернівці зерна, то для точного визначення змін якості необхідно піддавати зерно біохімічному дослідженню.

Якщо брати такий показник, як білок, то в цьому році це найвищий показник, за останні п'ять років. Пшениці з білком 10,5% і нижче відповідної 4 класу практично немає, в пшениці 2 класу цей показник в середньому по партії склав 13,5%, білок відповідає 1кл, але так як інші показники не входять в параметри 1 класу по ДСТУ перекладається в клас нижче.

Погодні умови в цілому сильно вплинули на якість пшениці, чекаємо початку прийому кукурудзи нового врожаю і нових сюрпризів.