Особистий кабінет ua ru en

ТОВ "УкрТрансАгро"

87510, Україна, м. Маріуполь, пр-т Адмірала Луніна, 2

+380629595820

uta@uta.dn.ua
Made By LeoCRAFT 2016

Новини компании

17 гру 2020

Новини компании

Компанія «Мартлет» пройшла аудит на відповідність дотримання вимог Кодексу практики з фумігації

У листопаді компанія «Мартлет», яка є членом фітосанітарної асоціації України (ФАУ), успішно пройшла аудит на відповідність дотримання вимог Кодексу практики зі стаціонарної та транзитної фумігації ФАУ.

17 гру 2020

В умовах високої конкуренції та падіння експорту агропродукції з України, на ринку зможуть працювати підприємства, які мають одну з таких стратегій як - розвиток кваліфікації та якість наданих послуги.

У світовій практиці одним з кращих способів підтвердження кваліфікації підприємства є проведення зовнішніх аудитів сертифікованими товариствами, в тому числі добровільні аудити за галузевими стандартами.

У листопаді компанія «Мартлет», яка є членом фітосанітарної асоціації України (ФАУ), успішно пройшла аудит на відповідність дотримання вимог Кодексу практики зі стаціонарної та транзитної фумігації ФАУ.  Аудит проводила незалежна міжнародна організація BureauVeritas: Ukraine.

Одним із прикладів користі галузевого стандарту може бути приділення належної уваги такому питанню як наявність різноманітних засобів вимірювань стану зерна (температура, вологість), що, на жаль не обумовлено ні в одному законодавчому акті, але істотно і прямим чином впливає на якість фумігації, а як  наслідок на якість зерна.

Денис Лаврищев, директор ТОВ «Мартлет»:

 «Українські норми для специфічних послуг, такі як фумігація, не можуть комплексно охопити перелік кваліфікаційних вимог до фумігаційної компанії.  Це пов'язано не з недосконалістю законодавства, а з вузько направленістю галузі, що в свою чергу відбивається на кількості компетентних фахівців, які мають достатній досвід.  Ми раді, що існує стандарт, розроблений ФАУ, який враховує повний перелік вимог до персоналу і компаній, які проводять фумігацію.  Варто відзначити, що стандарт ФАУ є єдиним у Східній Європі, який детально описує вимоги до фумігаційної компанії. Більш того контроль виконання стандарту проводиться незалежною організацією з міжнародним ім'ям, що по-перше, дає впевненість у достовірності проведеного аудиту, а по-друге виключає конфлікт інтересів.

Добровільна сертифікація для нашої компанії - це спосіб перевірити себе, корисний досвід, підтвердження прозорості ведення діяльності, гарантія якості надання послуг і прояв активності у формуванні правил ринку, які в довгостроковій перспективі зможуть сформувати стійкий розвиток галузі.  Адже, участь в добровільному аудиті можна порівняти з краш-тестами автомобілів ADAC або Euro NCAP, які не є обов'язковими згідно місцевого законодавства, але в той же час істотно впливають на репутацію бренду і вибір тієї чи іншої марки автомобіля покупцем. А не проходження таких тестів - це завжди привід для сумнівів і підозр у чесності та надійності виробника. »