Особистий кабінет ua ru en

ТОВ "УкрТрансАгро"

87510, Україна, м. Маріуполь, пр-т Адмірала Луніна, 2

+380629595820

uta@uta.dn.ua
Made By LeoCRAFT 2016

Новини компании

04 лют 2020

Новини компании

Компанія «Укртрансагро» вперше прийняла судно з імпортним вантажем

В кінці січня компанія «Укртрансагро» (входить в зерновий бізнес Маріупольської Інвестиційної Групи - UTA Group) вперше прийняла судно з мінеральним добривом.

04 лют 2020

В кінці січня компанія «Укртрансагро» (входить в зерновий бізнес Маріупольської Інвестиційної Групи - UTA Group) вперше прийняла судно з мінеральним добривом.

Партія мінеральних добрив в обсязі 5200 тонн (8600 біг-бегів) з порту Бургас (Болгарія) була доставлена ​​судном Ramus на замовлення компанії «Сангрейн Інвест».  Розвантажувальні роботи проводилися на причалі №7 АСРЗ.  Надалі біг-беги з мінеральними добривами будуть відправлені до фермерських господарств.

 Андрій Леонідов, директор з операційної діяльності ТОВ «Укртрансагро»:

«Ми регулярно аналізуємо ринок, стежимо за його тенденціями, і надаємо клієнтам нові послуги, які користуються попитом.  Уже багато елеваторів пропонують своїм клієнтам можливість обміну мінеральних добрив на зернові.  Вперше подібне здійснив і наш термінал.  Надаючи цю послугу нашим клієнтам, ми дозволяємо їм скоротити витрати на логістику і тим самим створити комфортні умови взаємодії з агровиробниками».