Особистий кабінет ua ru en

ТОВ "УкрТрансАгро"

87510, Україна, м. Маріуполь, пр-т Адмірала Луніна, 2

+380629595820

uta@uta.dn.ua
Made By LeoCRAFT 2016

Новини компании

18 жов 2019

Новини компании

Укртрансагро: операційні результати за 1 квартал 2019/2020 МР

За I квартал поточного маркетингового року компанією «Укртрансагро» було відвантажено на експорт більш ніж 264 тис. тонн агропродукції, що в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого маркетингового року.

18 жов 2019

За I квартал поточного маркетингового року компанією «Укртрансагро» було відвантажено на експорт більш ніж 264 тис. тонн агропродукції, що в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого маркетингового року.

У серпні встановлений рекорд місячного відвантаження, було відправлено на експорт 112 тис. тонн зернових, олійних та продуктів їх переробки.

У зв'язку з рекордним урожаєм пшениці, зафіксованим в Україні в 2019 році, відбулося скорочення номенклатури культур, які обробляються терміналом.  Частка пшениці, в загальному обсязі агропродукції, склала близько 87%, ячменю - 6%, соняшникової шроту - 5%, соєвого шроту - 2%.  Також прогнозується рекордний урожай кукурудзи і вже на початку жовтня ми почали приймати партії кукурудзи нового врожаю.

Основними клієнтами в даний період залишалися такі компанії, як «Millcorp Geneve Sa» (пшениця), «Ескорт-Агро» (пшениця, соєвий і соняшниковий шрот), «Сангрейн Інвест» (пшениця, ячмінь), «GrainExpo» (пшениця, ячмінь), «HarvЕast» (пшениця).

У I кварталі поточного маркетингового року істотно зріс експорт пшениці до Туреччини, та склав 39% від загального обсягу відвантаженої агропродукції.  Основними ж імпортерами з Азовського регіону, як і раніше, є країни MENA: Ліван (17%), Єгипет (12%), Ізраїль (11%), Туніс (4%), Марокко (7%).

За звітний період було прийнято близько 50 залізничних вагонів і понад 9000 автомобілів з агропродукцією.  Було здійснено експедирування 39 судів.

Андрій Леонідов, директор з операційної діяльності ТОВ «Укртрансагро»:

«Завдяки злагодженій роботі з нашими компаніями Групи (СвітАгроТрейд, УТА Логістик, Мартлет, Марітайм Логістікс) ми змогли забезпечити весь цикл логістики, оптимізуючи процеси на кожному етапі, від виробника до кінцевого покупця.  Це дозволило нам в перші дні нового сезону, вийти на максимально високі показники з приймання агропродукції.  У подальших планах нашої компанії - продовження планомірної роботи по досягненню високих показників перевалки кукурудзи та олійних культур».