Особистий кабінет ua ru en

ТОВ "УкрТрансАгро"

87510, Україна, м. Маріуполь, пр-т Адмірала Луніна, 2

+380629595820

uta@uta.dn.ua
Made By LeoCRAFT 2016

Новини компании

23 жов 2020

Новини компании

Укртрансагро: операційні результати за 1 квартал 2020/2021 МР

За I квартал поточного маркетингового року компанією «Укртрансагро» (входить в зерновий бізнес Маріупольської Інвестиційної Групи - UTA Group) було відвантажено на експорт понад 216 тис. тонн агропродукції, що на 50 тис. тонн менше, ніж за аналогічний ...

23 жов 2020

Частка пшениці, в загальному обсязі агропродукції, склала близько 80%, ячменю - 14%, гороху - 6%.

Основними клієнтами в даний період залишалися такі компанії, як «Millcorp Geneve Sa» (пшениця, ячмінь), «Сангрейн Інвест» (пшениця, ячмінь), «GrainExpo» (пшениця, ячмінь), «HarvЕast» (пшениця, горох).

У I кварталі поточного маркетингового року істотно зріс експорт пшениці до Лівану, який склав 32% від загального обсягу відвантаженої агропродукції.  Основними ж імпортерами з Азовського регіону, як і раніше, є: Туреччина (14%), Єгипет (14%), Ізраїль (12%), Італія (10%), Туніс (7%), Лівія (7%), Греція  (4%).

За звітний період було прийнято понад 7000 автомобілів з агропродукцією.  Було здійснено експедирування 33 судів.

Андрій Леонідов, директор з операційної діяльності ТОВ «Укртрансагро»:

 «Маркетинговий рік для нашої компанії почався досить напружено. Наприкінці червня в результаті сильного шторму, через обвалення металевої конструкції частково вийшло з ладу обладнання терміналу, тому нам довелося в швидкому темпі перебудувати деякі виробничі процеси для недопущення зупинки роботи.  І завдяки злагодженій роботі всього колективу і компаній Групи («СвітАгроТрейд», «УТА Логістик», «Мартлет», «Марітайм Логістікс») ми змогли вийти на високі показники по прийманню та відвантаженню агропродукції у першому кварталі.  Також, ми змогли оптимізувати процес приймання зерновозів з 120 до 193 машин на добу. У подальших планах нашої компанії - продовження надання планомірної роботи по досягненню високих показників перевалки агропродукції »